תיכון טכנולוגי נעמת חולון

דבר המנהלת

דבר המנהלת

תיכון טכנולוגי נעמת חולון הינו בית אוהב לתלמידים המגיעים מחולון, אזור, בת-ים ובית דגן.

אנו מרכז חינוך, תיכון “הזדמנות אחרונה”, המורכב מכיתות קטנות וצוות שמיומן בהוראת תלמידים מאתגרים.

אנו מאמינים שכל תלמיד יכול להצליח אם יחליט ואנו נדע ל”תפור חליפה אישית” לכל אחד ואחת מתלמידינו כדי שיוכלו לבטא את כישוריהם בצורה מיטבית.

צוות המורות והמורים בבית הספר מוגדר על ידי התלמידים כ– “מורים עם הלב במקום הנכון”.

יחד עם למידה משמעותית אנו מנהלים עם התלמידים שיח רגשי , מכוונים אותם להכרה עצמית וזיהוי חולשות וחוזקות . בבית הספר משולב צוות טיפולי מגוון שיכול לתת לכל תלמידה ותלמיד את המענה המתאים .

בית הספר מאפשר לתלמידים לסיים עם תעודת  בגרות מלאה ו/או תעודה טכנולוגית המותאמת למקצועות המגמה.

אנו שמים דגש על פעילות התנדבות במסגרת “מעורבות חברתית”, צופים באירועי תרבות מגוונים ויוצאים לטיולים שנתיים וסיורים במהלך השנה.

מאחלת הצלחה לכל התלמידים הממשיכים איתנו לשנת הלימודים הבאה עלינו לטובה, ומברכת את התלמידים הנרשמים לבית הספר בהצלחה ושמחה.

אורית לבון,

 מנהלת בית הספר.

אבנים מדברות

מיזם חינוכי "אבנים מדברות". ביום השואה הבינלאומי שחל ב27.1.2021 הצגנו את המיזם "אבנים מדברות",   מיזם שהתחיל לפני כעשור על ידי המורה רחל מגד בת לשורדי שואה. שהשנה הפך למיזם עירוני קהילתי בהובלת מחלקת הנוער בעירית חולון ובתמיכה פדגוגית של יד-ושם. במיזם מבצעים התלמידים עבודות חקר ואיסוף תכנים על קהילות יהודיות שנספו בשואה. ושורדי הקהילה הקימו אנדרטאות בבית העלמין בחולון לזכר קהילתם. התלמיד שון רז בהדרכת של המורה עירית נעמת מטכנולוגי נעמת הציגו את עבודת החקר על העיר סלוניקי, את מיזם מיפוי האנדרטאות הציג בית ספר קוגל. בסיור נכחו ראש העיר מר מוטי ששון ומנכלי עיריית חולון , ומנהלות בית הספר טכנולוגי נעמת אורית לבון ומנהלת בית ספר קוגל ורד כהן דוד. המשתתפים הביעו הערכה למיזם חשוב זה בלימודי השואה של תלמידי בתי הספר.  

מתלבשים על התרבות מגמת צילום נעמת חולון

שיתוף פעולה של מגמת צילום בתיכון נעמת חולון ותיאטרון "בית ליסין" - [caption id="attachment_492" align="alignleft" width="300"] מתלבשים על התרבות[/caption] תלמידות ותלמידי מגמת הצילום צילמו תלבושות מהצגות היסטוריות מהעבר ואביזרים שהוכנו לכבוד ההצגה "אפס ביחסי אנוש" שיעלו למכירה באתר פעילות מיוחדת במינה בשיתוף עולם התאטרון שמנסה להתאים את עצמו למצב הקיים בימים אלו

תערוכת הצילום מרכז ויצמן

תערוכת חוצות בהשראת קורונה!
האגף לחינוך על יסודי יצא במיזם תרבות ייחודי שרתם את התלמידים ליצור את תערוכת ה-ZOOM IN שנפתחת מחר במתחם כיכר ויצמן!
הצילומים הבאים הם רק טעימה קטנה מ-26 יצירות מעניינות שמשקפות את העולם הפנימי של הילדים שלנו בתקופה המורכבת הזו.
הפרויקט הויזואלי הוא חלק מהתפיסה החינוכית אותה מוביל מינהל החינוך – "למידה במרחב העירוני". גם בעולם נטול חיי חברה, בילויים, חגים עם המשפחה ושגרה בלי מסכות, חשוב להם להמשיך וליצור אמנות ולהעביר את הפחדים, החלומות, הקשיים והחוויות בימים אלה.