תיכון טכנולוגי נעמת חולון

מגמות בבית הספר

מגמות בית הספר

תיכון  נעמת חולון 

מגמות הלימוד

במסגרת הכשרתו יכול התלמיד למקד את לימודיו במגמה .

מטרת הלימודים היא לאפשר ללומד להעמיק את ידיעותיו בתחום ייחודי ולהרחיבן בהתאם לנטיותיו ולכישוריו, ולהכינו לעבודה בתחום זה .

תכניות הלימודים מאפשרת  לתלמידים  להגיע להישגים  במגמה ובשאר  המקצועות  לבגרות ולתעודה טכנולוגית וכן  לבגרות  מלאה .

מבנה הלימודים במגמה

תכנית הלימודים בכל מגמה מבוססת על לימודי חובה הכוללים שיעורים עיוניים ומעשיים הייחודיים למגמה.

סיום הלימודים במגמה –

תלמיד שיסיים בהצלחה את לימודי המגמה יקבל תעודה טכנולוגית. יגיש  עבודות סיום ויבחן  בבגרות מעשית  ועיונית.

מגמת צילום ומדיה דיגטלית
מגמת טיפוח החן
מגמת תקשוב

אבנים מדברות

מיזם חינוכי "אבנים מדברות". ביום השואה הבינלאומי שחל ב27.1.2021 הצגנו את המיזם "אבנים מדברות",   מיזם שהתחיל לפני כעשור על ידי המורה רחל מגד בת לשורדי שואה. שהשנה הפך למיזם עירוני קהילתי בהובלת מחלקת הנוער בעירית חולון ובתמיכה פדגוגית של יד-ושם. במיזם מבצעים התלמידים עבודות חקר ואיסוף תכנים על קהילות יהודיות שנספו בשואה. ושורדי הקהילה הקימו אנדרטאות בבית העלמין בחולון לזכר קהילתם. התלמיד שון רז בהדרכת של המורה עירית נעמת מטכנולוגי נעמת הציגו את עבודת החקר על העיר סלוניקי, את מיזם מיפוי האנדרטאות הציג בית ספר קוגל. בסיור נכחו ראש העיר מר מוטי ששון ומנכלי עיריית חולון , ומנהלות בית הספר טכנולוגי נעמת אורית לבון ומנהלת בית ספר קוגל ורד כהן דוד. המשתתפים הביעו הערכה למיזם חשוב זה בלימודי השואה של תלמידי בתי הספר.  

מתלבשים על התרבות מגמת צילום נעמת חולון

שיתוף פעולה של מגמת צילום בתיכון נעמת חולון ותיאטרון "בית ליסין" - [caption id="attachment_492" align="alignleft" width="300"] מתלבשים על התרבות[/caption] תלמידות ותלמידי מגמת הצילום צילמו תלבושות מהצגות היסטוריות מהעבר ואביזרים שהוכנו לכבוד ההצגה "אפס ביחסי אנוש" שיעלו למכירה באתר פעילות מיוחדת במינה בשיתוף עולם התאטרון שמנסה להתאים את עצמו למצב הקיים בימים אלו

תערוכת הצילום מרכז ויצמן

תערוכת חוצות בהשראת קורונה!
האגף לחינוך על יסודי יצא במיזם תרבות ייחודי שרתם את התלמידים ליצור את תערוכת ה-ZOOM IN שנפתחת מחר במתחם כיכר ויצמן!
הצילומים הבאים הם רק טעימה קטנה מ-26 יצירות מעניינות שמשקפות את העולם הפנימי של הילדים שלנו בתקופה המורכבת הזו.
הפרויקט הויזואלי הוא חלק מהתפיסה החינוכית אותה מוביל מינהל החינוך – "למידה במרחב העירוני". גם בעולם נטול חיי חברה, בילויים, חגים עם המשפחה ושגרה בלי מסכות, חשוב להם להמשיך וליצור אמנות ולהעביר את הפחדים, החלומות, הקשיים והחוויות בימים אלה.